Napište nám Realizace od A do Z Kariéra Kontakt Profil
Produkty Vizualizace Reference Doplňkové služby Spolupracujeme

Adresa:
Horní Těrlicko 776
735 42 Těrlicko

Otevírací doba:
Pondělí – Pátek 8.00 – 17.00

email: info@jostinterier.cz

596 424 065


Profil

Zabýváme se komplexním řešením interiérů od návrhů, výroby, po montáž kuchyní, dveří, schodišť a atypického dýhovaného nábytku a nábytku z masivu.

Při řešení a realizaci interiérů využíváme nejnovějších a nejmodernějších technických řešení a materiálů, jako např. sklo, technický a přírodní kámen, nerez, dřevo a další…

Dále se zabýváme dodávkami a montáží plovoucích podlah, koberců, PVC, marmolea a renovací parket.

Mezi naše doplňkové služby patří prodej elektrospotřebičů, sedacího nábytku, osvětlení a nejrůznějších doplňků, které dotváří interiér k dokonalosti.

O nás
Svou činnost jsme zahájili v roce 1996 jako dodavatelé laminátových a dřevěných podlah od německých a švédských výrobců Witex a Kahrs. O tři roky později jsme se přemístili do nových výrobních prostor a začali s vlastní výrobou nábytku.

Služby nabízíme klientům na celém území ČR. Mezi naše zákazníky patří jak soukromé osoby, které chtějí zrealizovat svůj sen v oblasti bydlení, tak i subjekty podnikatelské, které chtějí zařídit interiér komerčních prostor, jako jsou např. restaurace, bary, kanceláře, prodejny a showroomy.

Zakázky navrhujeme ve spolupráci se zkušenými designéry a architekty a realizujeme je na míru dle požadavků a přání našich klientů.

Certifikáty
V roce 2006 jsme zavedli systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2000.

V roce 2011 jsme získali Certifikát osvědčení o managementu systému environmentální ochrany dle ČSN EN ISO 14001:2004.

© 2013 – 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign